Charmed-magic-school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charmed-magic-school

Училище за вещици и вещери посветено на магията и чародейките.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Уроци Първи курс

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Кели Кларксон
Admin
Кели Кларксон


Брой мнения : 114
Registration date : 07.06.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeПон Юни 09, 2008 2:39 pm

Тук ще се преподават уроците на Първи курс от мен Кели
Уроци Първи курс Kelly%20clarkson
Върнете се в началото Go down
https://magic-chrm-sch.bulgarianforum.net
Кели Кларксон
Admin
Кели Кларксон


Брой мнения : 114
Registration date : 07.06.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeПет Юли 04, 2008 9:49 pm

-Здравейте ученици мисля че ме познавате но въпреки това пак ще ви се представя!Казвам се Кели Кларксон и ще ви предавам по ритуали и заклинания и така да започваме!
Mоля всеки от вас да запише в Книгата на сенките си :
РИТУАЛИ
И като заглавие : РИТУАЛ ЗА РАЗВАЛЯНЕ НА ЛЮБОВНА ВРЪЗКА!
За да направите този ритуал ви е нужно:
Котле
Кукла
9 свещи намазани с олио и подправки
Роза от любимия
Сложете котлето и куклата на бюрата ,сложете ги в центара на крагът от 9те свещи
Направете куклата по силна с розата,като забивате тръните в нея.Поставете куклата в котлето и кажете заклинанието докато изгаря:
ЛЮБОВТА ТИ Е ПОПАРЕНА И ИЗЧЕЗВА ,ОТ МОЕТО СЪРЦЕ И МОЯТ ЖИВОТ,
ОСТАВИ МЕ ....(ИМЕ) И ИЗЧЕЗНИ ЗАВИНАГИ

За домашно искам всеки от вас да ми каже какво наблюдавахме в днежния урок? Дефакто какви два раздела на Магията?
На ЛС (лично съобщение)
Върнете се в началото Go down
https://magic-chrm-sch.bulgarianforum.net
Кели Кларксон
Admin
Кели Кларксон


Брой мнения : 114
Registration date : 07.06.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeПет Юли 11, 2008 6:46 pm

ВТОРИ УРОК!!!
РИТУАЛ НА РОЗАТА
Здавейте ученици!-поздрави Кели
Здравейте!-отговориха всички...и се загледаха в заглавието на черната дъска.
-И така Днес ще се запознаем с Ритуалът на розата но следващият час ще разберете как се прави ии така...Кели започна да разказва:
-Като за начало ще ви трябва да сигилизирате намерението „Моя воля е да се изолирам от окото на зломислещите”!Това искам задължително да знаете за следващият час защото без него няма да можете да направите РИТУАЛЪт!
И ТАКА руталът е създаден отдавна от добри вещици в едно малко селце на което никой незнае името.Използва се най-често за релаксация..Кръстен е ритуал на розата защото в самият рутал се използва роза и още някои неща които ще разберете следващият път...Това е ..
А за домашно отговорете на няколко въпросчета:
1.Какво трябва да се сигнализира за начало на ритуала?
2.От кого е създаден ритуалът?
3.За какво се изпозва най-често този ритуал?
Пишете отговорите на ЛС!
Чао до следвашият път!!!
Върнете се в началото Go down
https://magic-chrm-sch.bulgarianforum.net
Кели Кларксон
Admin
Кели Кларксон


Брой мнения : 114
Registration date : 07.06.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeПет Юли 18, 2008 8:38 pm

Трети Урок!!!

Keли закъсня понеже беше затрупана с много работа!Тя влезе и видя че учениците седят кротко и си говорят помежду си.Тогава професорът се реши и заговори:
-Здравейте ученици!Съжалявам за закъснението!И така днес ще разберете как се прави ритуалът на розата..
Всички зашумоляха като разгръщаха листите на своите клиниги на сенките.Учениците погледнаха любопитно Кели и тогава тя продължи:
-НУжни са ви :
3,4 оранжеви свещи
4 хубаво цъфнали рози (предварително махнете дръжките)
Едно златно хаванче
И малко вода
Ето и как се прави ритуалът:
Слагате всичко на земята и като начало Слагате свещите около себе си,запалвате ги и внимателно изливате водата в хаванчето докато сигнализирате „Моя воля е да се изолирам от окото на зломислещите”!
После слагате розите и Започвате да медитирате като издавате звуци като ООООммм (вибрацията която се получава помага да се отпуснете) Така се оттървавате от всяка лоша случка която ви разсейва и мъчи!Ами сега нека всеки опита да направи ритуалът който действа чудесно...Кели се усмихна и зачака да види как ще се справят учениците!!!
Върнете се в началото Go down
https://magic-chrm-sch.bulgarianforum.net
Били

Били


Брой мнения : 7
Registration date : 09.06.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeПет Юли 18, 2008 8:47 pm

Били си говореше със съучениците когато неочаквано с закъснение влезе професора.Щом момичето записа ритуалът в книгата на сенките си се захвана да го направи!
-Професоре може ли първа?
-Естествено!Заповядай!
Били предварително си беше взела от шкафа 4 оранжеви свещи,4 хубаво цъфнали рози на които внимателно махна дръжките,Едно златно хаванче и малко вода .
Момичето нареди свещите около себе си ,запали ги и предпазливо изля водата е хаванчето сигнализирайки:
-Моя воля е да се изолирам от окото на зломислещите!!!
Били сложи розите и медитирайки и отпускайки се започна да издава звуци като:
-Оммммм... ОоооМммм
Момичето беше напълно отпуснато и когато се съвзе попита:
-Е професоре как се справих?Каква оценка ще получа?
Върнете се в началото Go down
Кели Кларксон
Admin
Кели Кларксон


Брой мнения : 114
Registration date : 07.06.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeПет Юли 18, 2008 8:48 pm

-Чудесно се справи Били!Мисля че скоро може да придобиеш и Медитация ;) !!!Получаваш заслужена 6ца!!! :) Е кой е следващия?
Върнете се в началото Go down
https://magic-chrm-sch.bulgarianforum.net
Сюзън

Сюзън


Брой мнения : 6
Registration date : 28.06.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 9:47 am

След като влезе учителката и каза новия урок Сюзън си го записа в книгата на сенките си.Тя си набави нужните съставки:
3 оранжеви свещи
4 хубаво цъфнали рози
Едно златно хаванче
И вода
За да изпълни ритуала Сюзън сложи свещите около себе си,запали ги и изля водата в хаванчето.Тя каза думите:
-Моя воля е да се изолирам от окото на зломислещите.
Сюзън сложи розите и започна да медитира издавайки звуци като ''Аммм.Оммм''След това тя изчака за да види каква и е оценката.
Върнете се в началото Go down
Кели Кларксон
Admin
Кели Кларксон


Брой мнения : 114
Registration date : 07.06.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 2:01 pm

-Браво Сюзън 6тица! :) Хайде следващия да побарза че нямаме много време!-поглеждайки часовника си заяви Кели!
Върнете се в началото Go down
https://magic-chrm-sch.bulgarianforum.net
Доун Престан

Доун Престан


Брой мнения : 13
Registration date : 26.07.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 1:38 pm

Всички очакваха Кели ,но вместо нея в стаята влезе непозната жена.
-Здравейте ученици!Вероятно се чудите коя съм за това ще ви се предствавя.Казвам се Доун Престан и съм замесничка така че когато някой учител го няма аз ще го замествам!Днес ще вземем ритуал чрез който ще спрете силите си за определено време!Тук се използва и заклинание което ще разучим сега заедно с ритуала!
Нужно ви е:
Часовник
Златен прах
Връвчица
нож
И специален буркан
Този ритуал може да се окаже много полезен за това слушайте внимателно и си записвайте всичко!Първо вземате часовника и изричайки заклинанието въртите бавно стрелката (тоест за колко време искате да сте без сила) и казвате:
-Силата ми вземи,
-После ми ги върни
-Времето преобърни
-За може всичко да се пренареди!
Поръсете часовника с златния прах и срежете една четварт от връвчицата!След малко ще видите бяла светлина.Отворете специалният буркан и тя ще се озове там после просто затворете буркана!След изтичането на времето всичко ще се върне на мястото си!!!Сега всеки да опита да остане без сила за около 5,10 минути!
Върнете се в началото Go down
holly_1000

holly_1000


Брой мнения : 34
Registration date : 10.07.2008

Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 5:11 pm

Холи записа всичко което издиктува професор Доун и след това се опита да направи заклинанието като след него остане 5-10 минути без сили.
Тя взе:
Часовник
Златен прах
Връвчица
Нож
И специален буркан
Първо тя взе часовника и започна да движи стрелката като така настрои,че като изрече заклинанието 10 минути да няма сили.Докато въртеше стрелката тя казваше:
-Силата ми вземи,
-После ми ги върни
-Времето преобърни
-За може всичко да се пренареди!
След това поръси часовника с златният прах и сряза една четвърт от връвчицата.След секунди тя видя бяла светлина.Тя отвори специалният буркан и тази светлина изведнъж се озова в него и тя го затвори.След завършването на заклинанието Холи нямаше сили но като минаха 10 минути силите и бяха възтановени.Тя отиде до професора да чака за оценката си като радостно се усмихваше,че успешно е изпълнила заклинанието.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Уроци Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци Първи курс   Уроци Първи курс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Уроци Първи курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Charmed-magic-school :: Първи етаж :: Ритуали-
Идете на: